פרויקט “מחיר למשתכן” המחודש יוצא לדרך!

 

מהי בעצם תכנית “מחיר למשתכן?”

מדובר בתכנית אשר מדינת ישראל חידשה על מנת להקל על חסרי דירות, העומדים בקריטריונים מסוימים, הרוצים לבצע את הצעד הראשוני- רכישת דירה, בתנאים אשר יקלו על תהליך קניית דירתם הראשונה. המדינה מציעה קרקעות ליזמים על פי המחיר אשר המשתכן מציע עבור הקרקע. יזמים אשר מציעים את המחיר הנמוך והמשתלם ביותר עבור המשתכן זוכה בפרויקט. הפרויקט זכה לחידוש בעת כניסתו של משה כחלון כשר האוצר בשנת 2015.

למי מיועדת התכנית ?

1. אלו שלא היתה בבעלותם דירה, או חלק מדירה (יותר משליש דירה) בשלוש השנים האחרונות.

2. אלו שלא שכרו דירה תחת חוק הגנת הדייר (דמי מפתח) בשלוש השנים האחרונות.

3. אלו ללא זכויות בדירה אשר נמצאת בשלבי בניה.

4. אלו אשר אין להם רשות ליחידת דיור בנחלה, משק, או יישוב קהילתי (קיבוץ, מושב).

בנוסף, תכנית ” מחיר למשתכן” מתאימה לזוגות נשואים\ ידועים בציבור, עבור יחידנים- מגיל 35 ומעלה,  הורים גרושים, שילדיהם לא בחזקתם מתחת לגיל 35, ונכים מגיל 21 ומעלה.

האחים אוזן

האחים אוזן, בבעלותם של שמעון, מיכאל, ויורם אוזן, בעלי רקע רחב ביזמות, ניהול, ושיווק פרויקטים בתחום הנדל”ן עם נסיון של כ-30 שנים.

הפרויקטים אשר הם מקימים, מפוזרים באזורי הביקוש הגבוהים במדינת ישראל . הפרויקטים אשר בבעלותם מעניקים חדשנות ומציבים סטנדרטים חדשניים של בניה מהגבוהים ביותר בשוק הנדל”ן בישראל. במהלך השנים, הם מלווים באופן אישי ומקצועי את לקוחותיהם , דבר אשר בזכותו הפך אותם להיות בין החברות המובילות בתחום הנדל”ן.

בין הפרויקטים אשר הם הקימו, ניתן למנות את פרויקט “נאות דוד”, אשר הוקם בעיר אופקים. בפרויקט זה,  אשר ממוקם בלב העיר, ניתן להנות מסביבה פסטורלית, צעירה, דינאמית ומשפחתית. השכונה ממוקמת בקרבת מוסדות חינוך, מרכזים קהילתיים וסביבה עשירה ומגוונת. בפרויקט ניתנה מחשבה רבה בעיצוב הדירות, אשר מעניקים תחושה של מרחבים ונופים בצורה הגבוהה ביותר. בפרויקט זה מוצעים דירות ארבעה וחמישה חדרים, דירות גן, ופנטהאוזים.

פרויקט נוסף אשר ראוי לציון אשר יזמו האחים אוזן, הינו פרויקט “קסם השחר” אשר נבנה בדימונה.  גם בפרויקט זה, האחים אוזן מציעים דירות בלב ליבה של העיר דימונה, הקרובים למוסדות חינוך ולמרכזים קהילתיים.  גם בפרויקט זה שמו דגש על עיצוב החלל  והדירות, אשר מעניקים תחושת מרחב ונוף בצורה המקסימאלית ביותר. בפרויקט זה מוצעים דירות חמישה חדרים, ודירות גן בעלות חמישה חדרים גם הן.

לפרטים נוספים אודות פרויקט “מחיר למשתכן”, תוכלו למצוא באתר של משרד השיכון והבינוי:

https://www.gov.il/he/Departments/ministry_of_construction_and_housing

לפרויקטים ומידע נוסף אודות האחים אוזן, תוכלו להמשיך ולהתרשם באתרנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *